top of page
Soukromý pozemek

Ušetřete peníze za energie vašeho domu!

Pokud už vás nebaví každý měsíc dostávat vysoké účty za energie, je načase jednat. S naším energetickým poradcem pro návrh energetických opatření, můžete ušetřit peníze za účty za energie a zároveň učinit svůj dům šetrnější k životnímu prostředí. Naši poradci s vámi vyhodnotí vaši spotřebu energie a zdarma určí oblasti možných energetických úspor.

Energetické poradenství EKIS/M-EKIS je BEZPLATNÁ SLUŽBA pro veřejnost, která slouží k podpoře zavádění energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie. Určena je občanům, veřejné správě, podnikům a podnikatelům.

Zdarma a financované EU

 

Díky financování z fondů EU a ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR můžeme majitelům domů i celým SVJ nabídnout náš návrh energetických opatření zcela zdarma.

Vyplněním formuláře suhlasím s nakontaktováním ohledně energetických opatření.

Děkujeme za vyplnění formuláře, v nejbližší době se Vám ozveme.

Co je návrh energetického opatření?

Návrh energetických opatření je posouzení spotřeby energie vašeho domu. Posoudíme vaši spotřebu energie a určíme oblasti, kde můžete zlepšit energetickou účinnost. Posuzujeme systém vytápění a chlazení vašeho domu, izolace, osvětlení a spotřebiče. 

 

Naši energetičtí specialisté a projektanti jsou vyškolení a certifikovaný odborníci v oboru a pomohli již nespočtu majitelů domů i budov ušetřit peníze na účtech za energie. Při spolupráci s námi obdržíte individuální zprávu o návrhu energetických opatření, která vám nastíní konkrétní způsoby, jak můžete snížit spotřebu energií. Tato zpráva je přizpůsobena vaší jedinečné situaci, takže si můžete být jisti, že doporučení budou fungovat právě pro vás.

 

Kromě toho, že vám náš poradce pomůže šetřit peníze, vám také pomůže snížit vaši uhlíkovou stopu. Provedením jednoduchých změn ve způsobu, jakým využíváte energii, můžete pomoci chránit životní prostředí a přispět k boji proti klimatickým změnám.

Optimalizace vytápění

Zateplení

nemovitosti

Solární ohřev vody

Fotovoltaická elektrárna

Tepelé čerpadlo

pro vytápění

Jak funguje Návrh energetických opatření?

  • Úvodní schůzka: Seznámení se s dokumentací nemovitosti a výběr základních oblastí (energie/technologie) pro zavedení energetických úspor. Odhad ekonomické návratnosti opatření.

  • Inspekce budovy: Inspekce budovy a sběr informací z reálného používání objektu, analýza elektrické sítě, analýza termokamerou a dalšími měřícími přístroji.

  • Analýza dat: Na základě všech informací se hledají nejvhodnější opatření k efektivnějšímu využívání energie.

  • Prezentace výsledků: Prezentace výsledků na společné schůzce a doporučení cest k realizaci nalezených opatření pro snížení energetické náročnosti.

bottom of page