Energo Hrdlička

Elektroinstalace a hromosvody

Komplexní elektroinstalační řešení pro byty a průmyslové objekty

+420 606 475 696 energohrdlicka@gmail.com

Nabízíme širokou škálu odborných prací pro nové domy i rekonstrukce bytů. Naše zkušenosti sahají od jednoduchých instalací v kuchyních až po rozsáhlé projekty pro průmyslové objekty. Specializujeme se také na úpravy a výstavbu elektrických měrných míst v souladu s přípojovými podmínkami ve Středočeském kraji. Provedeme rekonstrukce elektroinstalací v panelových bytech včetně zajištění potřebných zednických prací.

Dále zajišťujeme kompletní služby v oblasti instalace, oprav a revizí hromosvodů. Montujeme hromosvody na rodinných a bytových domech, veřejných budovách, halách, průmyslových a komerčních objektech.

Elektroinstalační Služby

Elektroinstalace Main

Energo Hrdlička

Jsme odborníci na elektroinstalace pro průmysl i domácnosti. Od jednoduchých kuchyňských instalací po komplexní projekty průmyslových objeků. Specializujeme se na elektrická měrná místa a rekonstrukce elektroinstalací v panelových bytech. Nabízíme spolehlivé řešení pro elektroinstalace.

Kontaktujte nás

+420 606 475 696 energohrdlicka@gmail.com

Nabízíme

Tvorbu nových elektroinstalací

Při tvorbě nových elektroinstalací v bytě je nezbytné dodržet bezpečnostní normy a dbát na kvalitní provedení.

Opravy a údržbu stávajících instalací

Opravy a údržbu stávajících elektroinstalací je důležité provádět tak, aby se zajistila bezpečnost a spolehlivost elektrického systému v bytě.

Instalace pro průmyslové objekty

Elektroinstalace pro průmyslové objekty musí být navrženy tak, aby splňovaly vysoké požadavky na spolehlivost, bezpečnost a efektivitu energetických systémů.

Elektro rekonstrukce v panelových bytech

Výměna starých elektrických rozvodů, instalace nových zásuvek, vypínačů a osvětlení, aby byla zajištěna bezpečnost a modernizace elektroinstalací v těchto bytech.

S námi nejde jen o kabely a spoje

jde o vaši spokojenost a spolehlivost vašeho elektrozařízení. Kontaktujte nás pro více informací a individuální konzultaci. Vaše elektroinstalace jsou naší zodpovědností!

Hromosvodové práce

Hromosvody

Energo Hrdlička

Nabízíme celkové služby v oblasti instalace, oprav a revizí hromosvodů. Montujeme hromosvody na rodinných a bytových domech, veřejných budovách, halách, průmyslových a komerčních objektech. S námi najdete uspokojivé řešení Vašich potřeb za dobrou cenu.

Kontaktujte nás

+420 606 475 696 energohrdlicka@gmail.com

zajišťujeme

Montáže hromosvodů

Instalace hromosvodu pro nás není problém. Zajistíme kompletní služby od návrhu projektu, přes realizaci, po revizi.

Opravy hromosvodů

Prohlédneme a posoudíme váš poškozený hromosvod, zajistíme opravy a obnovy hromosvodů.

HROMOSVODOVÉ PRÁCE

Hromosvody jsou nutné pro ochranu majetku a života. Dodáváme kvalitní práci za dobrou cenu.

Napsali o nás